Pracownik szkółkarski - PF-Gruppen

Description : Pracownik szkółkarski . Company : PF-Gruppen . Location : Vejle, Dania, Dania

Dette jobtilbud er ikke tilgængeligt i dit land.
  • Pracownik szkółkarski - różne prace
  • Numer oferty : L-100
  • Start pracy : rekrutacja otwarta
  • Czas trwania : 8-9 miesięcy w roku z przerwami

Pracownik szkółkarski

Obowiązki

  • formowanie drzewek (luty-kwiecień)
  • sadzenie drzewek szpadlem (luty-kwiecień)
  • podkrzesywanie drzewek (luty-kwiecień)
  • zakładanie patyczków ochronnych (kwiecień-maj)
  • obrywanie pączków (maj-czerwiec)
  • malowanie czubków (czerwiec)
  • etykietowanie drzew (sierpień-wrzesień)
  • wycinka drzew (listopad)

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice
  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał